O nas

Witamy na stronie biura podróży Słoneczne Wakacje - naszym celem jest spełnienie Państwa marzeń. Podróże to nasza pasja.

 

Nasza firma powstała w kwietniu 2010 i mieści się w Galerii Handlowej Niwa w Oświęcimiu.  Mimo, iż samo biuro powstało niedawno, osoby w nim pracujące to pasjonaci turystyki i świetni doradcy, którzy z branżą turystyczną są związani od lat.  

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sam wybór kierunku wakacyjnego to często najtrudniejsza decyzja. Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Służymy pełną informacją oraz dobrą radą.

 

Współpracujemy z najlepszymi Touroperatorami na rynku, tylko po to, by nasi Klienci mogli spędzić najlepszy urlop w każdym zakątku świata i by wracali do nas co rok. Zadowolony i wypoczęty Klient to dla nas największa nagroda i najlepsza reklama.

 

Nasze usługi staramy się zawsze dopasować do najbardziej wyszukanych potrzeb. Nie uznajemy określenia "niemożliwe". U nas znajdziesz wakacje w każdym miejscu naszego pięknego globu, samolotem, autokarem, statkiem, pociągiem lub własnym dojazdem. Waszym dzieciom zapewnimy doskonały wypoczynek na kolonii czy obozie, letnim czy zimowym. Dla waszych pracowników, sąsiadów, znajomych i rodzin proponujemy wyjazdy tematyczne, szkolenia firmowe, pielgrzymki, wycieczki objazdowe czy po prostu wczasy na plaży. Możecie też u nas zarezerwować bilety lotnicze, autokarowe, promowe ,bilety na Eurotunel, wykupić ubezpieczenie turystyczne czy choćby sam transfer na lotnisko.

 

Nasz zespół to młode, sympatyczne i zawsze uśmiechnięte dziewczyny, które swoją prace traktują z prawdziwą pasją. Dla Państwa odkrywają najdalsze zakątki świata.

 

Zapraszamy do naszego biura.